27 Maj, 2018

Posted by in Novice, Tekmovanja | Komentarji so izklopljeni za DP v GZV 2018

DP v GZV 2018

Tokrat pa so v ospredje prišli naši otroci, ki trenirajo rekreativno gimnastiko. Že tradicionalno so v Renčah organizirali Državno prvenstvo v gimnastiki za vse. Salto klub so zastopali fantje in dekleta v različnih starostnih kategorijah.
Najmlajši cicibani so ekipno zasedli 3.mesto. To so fantje, ki so letos pričeli s treningi gimnastike in ki smo super ponosni na njih! Naše cicibanke pa so zasedle 2.mesto ekipno, Nelly Čuček pa je postala državna prvakinja.
Prav tako so drugo mesto zasedla dekleta v ekipi mlajše deklice. Eva Kavčič pa je bila posamično 2.
Starejše deklice so stalne na najvišji prvi stopnički, Meta Muženič je bila prva, Lana Vatovec pa druga 🙂
Starejši dečki so bili ekipno 2. Prav tako je bil posamično drugi tudi Lucas Marušič.
Mladinke so postale državne prvakinje in posamično je bila prva Gaja Pištolac. Mladinci so bili tudi ekipno drugi in drugi je bil tudi Gašper Marsetič.
Člani in članice so zmagali ekipno in trener Borut Gregorič in trenerka Urša Jakin sta pristala na 1.mestih
In po tolko odličnih rezultatih smo okronali še z naslovom Najboljši klub v gimnastiki za vse za leto 2018. To je že 6.leto zapored, da nam ta naslov pripada 🙂